| Urządzenia zewnętrzne: | Balkon/Taras, Prywatny basen, Miejsce parkingowe, Parking strzeżony, Prywatny ogród, Widok na góry, Grill |
| Urządzenia wewnętrzne: | Kuchenka, Żelazko, Telewizja Satelitarna, Lodówka, Suszarka do włosów, Zamrażarka, Pralka, DVD, Jacuzzi, Kuchenka mikrofalowa, Suszarka do ubrań, Odtwarzacz CD, Toster, Centralne ogrzewanie, Dostęp do Internetu, Czajnik, Klimatyzacja, Zmywarka, Sejf, TV |
| Wyposażenie: | Łóżka dwuosobowe (3), WC (4), Łóżka jednoosobowe (4), Salony (1), Prysznice (4), Łazienki (4), Kuchnie (2) |
| Zapewniamy: | Pościel, Ręczniki |
Dodatkowe informacje na temat urządzeń wewnętrznychGłówna willa
Sypialnie
3 sypialnie z łóżkami podwójnymi, 2 sypialnie z łóżkami pojedynczymi, 1 sypialnia z marokańskimi łóżkami pojedynczymi
Łazienki
3 łazienki oraz 1 łazienka en suite
Prywatny penthouse
Sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, sofą w salonie w oranżerii. Luksusowa łazienka z wanną spa dla 2 osób, oddzielną kabiną prysznicową, wc, francuskie drzwi na niewielki balkon.
Główne piętro
Sypialnia francuska Willow
Francuskie łóżko podwójne z baldachimem, moskitierą, widokiem na basen. Pokój z wbudowanym sejfem, szafkami nocnymi oraz lampkami do czytania. W środku wentylatory, toaletka, antyczna umywalka, z porcelanową misą i dzbanem. Duże lustra, obrazy, klimatyzacja i ogrzewanie gazowe.
Główne piętro sypialnia Klon
Komfortowy pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi z szafką nocną, lampką do czytania. Wentylator, moskitiery, toaletka, podwójna szafa, klimatyzacja i ogrzewanie gazowe.
Parter Sypialnia Laurel
W stylu antycznym, podwójne łóżko z podwójną, ręcznie malowaną szafą z toaletką, komoda oraz dwie oddzielne szafki nocne, moskitiera, klimatyzacja, centralne ogrzewanie, drzwi wyjściowe na taras.
Parter Sypialnia Rowan
Sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami z szafkami z półkami, toaletka, z nocnymi szafkami, indywidualnym oświetleniem, centralnym wentylatorem, moskitierami, klimatyzacją i centralnym ogrzewaniem.
Parter Sypialnia Moroccan Den
Pokój dzienny z TV, DVD z biblioteką, systemem HiFi z głośnikami, stolikiem, 3 osobową kanapą 2 fotele. Dwa podwójne, metalowe łóżka idealne dla dzieci lub singli. Komoda, szafki nocne, szuflady, klimatyzacja.
Parter Pool Suite
Przestronny pokój z podwójnym łóżkiem z moskitierą, szafa z półkami, toaletka, TV, szafki nocne, indywidualne oświetlenie nocne, centralne oświetlenie, wentylator. Łazienka z jacuzzi z narożną wanną, wc, podgrzewanym grzejnikiem. Możliwość przygotowywania prywatnych śniadań, dostęp do kuchenki mikrofalowej, czajnika elektrycznego, tostera, lodówki, zlewozmywaka. Wszystko znajduje się za szklanymi drzwiami prowadzącymi na patio. W pomieszczeniu klimatyzacja oraz centralne ogrzewanie.
Odrębny penthouse z oddzielnym wejściem na piętrze
Bardzo przestronny, luksusowy penthouse w otwartym planie z podwójnym łóżkiem, z widokami na las, góry. Centralny wentylator, komoda, szafki nocne, kinkiety, oświetlenie centralne, podwójna szafa z półkami. Duża, wysoka komoda z TV, fotel relaksujący. Podwójnie oszklone drzwi prowadzą na prywatny taras ze stolikiem i krzesłami. Wyjście z sypialni prowadzi do gabinetu idealnego do pracy na komputerze, przechowywania dokumentów, a następnie prowadzi do niemieckiej kuchni z chińskim kredensem oraz granitowym stołem. W środku elektryczna płyta, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, pralko-suszarka, zintegrowana lodówka, kuchenka.
Piękna, przestronna łazienka z podwójnym jacuzzi, z prysznicem masującym, lustrem, WC. Francuskie drzwi prowadzą na balkon. W pokoju dziennym/oranżerii znajdują się meble, barek, 42”TV z telewizją satelitarną, CD, DVD, szklany stół, 4 skórzane krzesła, podwójnie rozkładana sofa. Roztaczają się stąd piękne widoki na ogród, las sosnowy, góry.
Cały penthouse jest klimatyzowany i centralnie ogrzewany.
Układ willi
Pokój dzienny w kolorze niebieskim, z miejscem do siedzenia dla 10 osób, 2 drewnianymi stolikami, 2 małymi stolikami kawowymi. Francuskie drzwi prowadzą do dużej jadalni i kuchni. Pokój wyposażony w telewizję satelitarną, DVD, magnetowid oraz HiFi.
Duża kuchnia, jadalnia.
Przyjemna, tradycyjna kuchnia w stylu wiejskim z witrażami, przystosowana dla 10 gości, dodatkowo miejsce do spożywania posiłków w oranżerii dla 2 osób. Ta tradycyjna kuchnia z wentylatorem jest idealnym miejscem do zabawy, w środku porcelana, sztućce, szklanki i wiele dodatków.
Amerykańska, duża lodówka dwudrzwiowa z zamrażarką, zmywarką, kuchenka gazowa, toster, ekspres do kawy, czajnik, sokowirówka, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz, mop, wiadro .
Dolna kuchnia
Idealne miejsce na śniadanie. Wejście pod niewielkim, białym łukiem prowadzi do jadalni, na wyposażeniu płyta elektryczna, piekarnik elektryczny, zmywarka, pralka, czajnik, toster, sztućce, porcelana itp.