Apartament Playa Flamenca Costa Blanca

Obszerny balkon sprzyja letniej siescie!
Zieleń nad basenem
Salon zwrócony na pd - wschód
Basen nocą
Zieleń i morze w promieniach wschodu
Okolica Basenu
Widok z jednej z sypialni
Sypialnia 1
Sypialnia 2
Łazienka z wanną i toaletą (druga z prysznicem)
Oddzielna Kuchnia z mini ladą barową
Obszerny balkon sprzyja letniej siescie! 1 z 11

Apartament · 3 pokoje (2 sypialnie) · max 5 osób

Kluczowe informacje

 • Cena za nocleg: 139 zł - 228 zł
 • Cena za tydzień: 975 zł - 1595 zł
 • Najbliższa plaża: 1.2 km
 • Udogodnienia: 0.2 km
 • Możliwy dojazd komunikacją publiczną

Opis nieruchomości

Apartament na wakacje w Hiszpanii, zamknięty kompleks (rezydencja) kilka budynków z apartamentami i kilkoma bungalow's ,z basenem, z tropikalną zielenią, w połowie odległości pomiędzy brzegiem Morza Śródziemnego a kompleksem 3 pól golfowych (30 minut spaceru), blisko centrum sportów (p. nożna, tenis, pływanie, pelota ), zarażający hiszpańskim klimatem i międzynarodowym towarzystwem, dostępny dla osób starszych (winda) i tych bardziej aktywnych (liczne trasy spacerowe i rowerowe, plaża, port jachtowy), z zapachem turystycznej prowincji i atrakcjami niedalekich ośrodków rozrywki miasta: Torrevieja i położonego bliżej – w odległości kilkuset metrów - kompleksu wielonarodowych restauracji z Karaoke i Live Music i wielu, wielu innych w odległości do 15min spaceru - z atrakcją smaków i dobrym winem. Zakupy w kompleksie kilkudziesięciu sklepów z siecią światowych i europejskich marek. W pełni wyposażony na co dzień, a zwłaszcza do intelektualnej i ruchowej rozrywki (2 rowery,4 leżaki przewoźne i przenośne, rakiety i gry planszowe i karty) zapewniającej aktywny wypoczynek Internet przez wi-fi dostępny w apartamencie i restauracjach.

Wyposażenie i udogodnienia

Urządzenia zewnętrzneBalkon/Taras, Wspólny basen, Wspólny kort tenisowy, Widok na morze, Miejsce parkingowe, Basen dla dzieci, Wspólny ogród, Dostępne rowery, Wspólny basen z podgrzewaną wodą, Garaż, Taras na dachu
Urządzenia wewnętrzneKuchenka, Żelazko, Telewizja Satelitarna, Lodówka, Suszarka do włosów, Video, Zamrażarka, Pralka, DVD, Kuchenka mikrofalowa, Suszarka do ubrań, Odtwarzacz CD, Sprzęt gimnastyczny, Toster, Dostęp do Internetu, Czajnik, Klimatyzacja, Dostęp do Wi-fi, Zmywarka, TV
WyposażenieŁóżka dwuosobowe (2), Dostawki (1), WC (2), Salony (1), Łazienki z prysznicem (1), Sofy (2), Łazienki z wanną (1), Kuchnie (1)
ZapewniamyPościel, Ręczniki
Dodatkowe informacje na temat urządzeń wewnętrznychRowery i rakiety (tenis, ping-pong, squash, badminton) dostępne na zamówienie za niewielką opłatą pobieraną przy zakwaterowaniu i za potwierdzeniem ich przyjęcia w dniu przyjazdu. Gry (karty, ruletka, szachy) za potwierdzeniem przyjęcia ich do użytku- w dniu zakwaterowania.Klimatyzacja indywidualna, dostępna na okres sezonu letniego( przy zamkniętych oknach i drzwiach). Każdy pokój zaopatrzony w duży, centralnie zawieszony wentylator. W zimie cieplejsze pledy. Zmiana pościeli i ręczników- raz- na okres pobytu. Ewentualne problemy w korzystaniu z rzeczy oddanych w najem mogą być zgłaszane telefonicznie, a także sms-em bądź pocztą e- mail: na numer (kontakt) wskazany przy rozpoczęciu pobytu.W sąsiednich restauracjach dostęp do Wi-Fi z własnym urządzeniem oraz do kafejek z Internetem po b.przystępnych cenach. Możliwość zakupu kart pre paid mobil w pobliskim punkcie sprzedaży. TV Lokalne i Satelita, DVD,wi- fi w apartamencie.
Dodatkowe informacje na temat urządzeń zewnętrznychApartamentowiec posiada duży taras (na dachu) służący jako solarium oraz miejsce rekreacji . Rezydencja dostępna tylko dla mieszkańców. Zamknięty parking na wspólnych miejscach parkingowych. Bramy otwierane pilotem wydawanym za kaucją. Możliwość uzgodnienia (za ewentualną dopłatą) miejsca parkingowego w podziemnej części budynku. Poruszanie ułatwiają (poza windą) podjazdy do budynków z apartamentami. Boisko, korty i kryty basen 10 minut spaceru dostępne za opłatą na rzecz miasta (bilety) Autobus i taxi na zamówienie- z wyznaczonych miejsc obok Rezydencji. W restauracjach można porozumieć się w językach zachodnio- i jak i wschodnio- europejskich, a nawet azjatyckich, a w dwóch -także po polsku.

Mapa i dojazd

Najbliższe lotnisko
43 km
Alicante
Najbliższa stacja
43 km
Alicante
Najbliższy port
43 km
Alicante
Najbliższa plaża
1.2 km
Najbliższe udogodnienia
0.2 km
Możliwy dojazd komunikacją publiczną

Jak do nas dotrzeć?

Samochód ok.2650 km, tanie linie lotnicze do Alicante, Quick Bus (expres 6,92e) z 2 poziomu Lotniska (co 2 parzyste godziny) do Torrevieja (dworzec- Estationes de autobuses ) i stamtąd do Playa Flamenca (1,20e) lub taxi do La Florida- centro comercial ok.14e, albo samochód (wynajem na lotnisku) droga nr N- 332 lub autostrada A7 (35 min z lotniska) kierunek z lotniska: Cartagena (N- 322 , A-7) - Guardamar - Torrevieja - Punta Prima - MacDonald - rondo - zakręt w prawo, do góry i na pierwszym rondzie w lewo, cały czas prosto do przecinającej drogi (budynek przeszklony i dźwig o lewej stronie), tu w prawo do góry i na rozjeździe - kierunek La Florida pokazuje biała tablica, natomiast zjazd z autostrady A7 na: "La Zenia" i stamtąd kierunek urb.La Florida tj. po minięciu opłat przy zjedzie na rondzie: 3 zjazd i prosto ok. 1,5km, ok. 5 przecznic.

Cennik i warunki wynajmu

Okres Termin Ceny za wynajem Minimalny pobyt (noce)
1 tydzień 1 nocleg
Wysoki sezon 01-06-2017 – 15-09-2017 1595 zł 266 zł 7
Średni sezon 01-04-2019 – 31-05-2019 1063 zł 177 zł 7
Średni sezon 16-09-2019 – 30-10-2019 1240 zł 177 zł 7
Święta i dł.week. 23-12-2019 – 03-01-2020 1240 zł 310 zł 4
Niski sezon 04-01-2020 – 04-01-2020 975 zł 155 zł 7
Ceny oryginalnie wprowadzone w EUR (€)
Przelicz ceny na:
WAŻNE: Ceny w tabeli dotyczą wynajmu całej nieruchomości. Nie są to ceny od osoby, chyba że w ofercie napisano inaczej. Właściciel wprowadził ceny za wynajem w EUR (€). Ceny w innych walutach są orientacyjne i obliczane automatycznie wg aktualnych kursów walut. Ostateczną cenę za wynajem należy potwierdzić u ogłoszeniodawcy

Dodatkowe informacje dotyczące płatności:
Preferowana jest płatność rezerwacyjna przelewem lub czekiem potwierdzonym w euro na wskazany w umowie rezerwacyjnej rachunek bankowy oraz gotówką -na miejscu- w pozostałej części. Rezerwacja wymaga potwierdzenia. Do zawarcia umowy wynajmu może dojść tylko po wpłacie opłaty rezerwacyjnej i kaucji, za pobraniem należności. Rezerwacja w okresie świąt i na dłuższy okres (ponad 3 tygodnie) wymaga ustaleń na kilka tygodni wcześniej. W dniu udostępnienia apartamentu i w dniu jego zdania (wraz z wyposażeniem) podpisywany jest dokument wydania i zwrotu przedmiotu najmu. Wcześniejsza rezerwacja (co najmniej 3 miesiące przed planowanym terminem korzystania) wiąże się z przyznaniem bonusów w opłacie za korzystanie z lokalu, w zależności od umawianego terminu korzystania. Rezerwacja last minute może wiązać się z przyznaniem bonusu na korzystanie z dodatkowego wyposażenia. Do opłaty za wynajem należy doliczyć kwotę za sprzątanie wymienioną w umowie rezerwacyjnej (od 40 do 50euro w zależności od sezonu)i umówione opłaty dodatkowe. Doba rozpoczęcia pobytu może być umówiona elastycznie a preferowana jest: od godz.13 do godz.10 rano (zakończenie). Ewentualna zmiana ram czasu przyjęcia i zwrotu lokalu wymaga uzgodnienia przy zawarciu umowy rezerwacyjnej i nie później niż na 3 dni przed zdaniem lokalu przedstawicielowi Wynajmującego.W pełnym sezonie pobierana jest opłata za klimatyzację.

Warunki wynajmu

Rezerwacja wymaga potwierdzenia przez Wynajmującego i opłaty rezerwacyjnej Najemcy po potwierdzeniu dostępności i warunków rezerwacyjnych. Do zawarcia umowy wynajmu może dojść tylko po wpłacie opłaty rezerwacyjnej i- jeżeli jest wyznaczona- kaucji. Rezerwacja w okresie świąt i na dłuższy okres (ponad 3 tygodnie) wymaga wcześniejszych (min.3 tyg.) ustaleń. W dniu udostępnienia apartamentu i w dniu jego zdania (wraz z wyposażeniem) podpisywany jest załączony do umowy dokument wydania i zwrotu przedmiotu najmu. Wcześniejsza rezerwacja (co najmniej 3 miesiące przed planowanym terminem korzystania) wiąże się z możliwością przyznania bonusów od w opłatach za korzystanie z lokalu w umówionym okresie podstawowym, w zależności od umawianego terminu korzystania. Rezerwacja last minute może wiązać się z przyznaniem bonusu na korzystanie z dodatkowego wyposażenia. Do opłaty za wynajem należy doliczyć kwotę za sprzątanie wymienioną w umowie rezerwacyjnej (od 40 do 55 euro w zależności od sezonu). Doba rozpoczęcia pobytu może być umówiona elastycznie, a preferowana jest: od godz.13 do godz.10 rano (zakończenie). Ewentualna zmiana ram czasu przyjęcia i zwrotu lokalu, wymaga uzgodnienia przy zawarciu umowy rezerwacyjnej lub nie później niż na 3 dni przed zdaniem lokalu przedstawicielowi Wynajmującego.

Rezerwacja na okres świąteczny i dłuższy (ponad 3 tygodnie) wymaga uzgodnienia z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Istnieje możliwość uzgodnienia odpłatnego poczęstunku powitalnego, a także dowozu z i do lotniska. Istnieje możliwość indywidualnego wynajmu samochodu na lotnisku lub w bliskiej odległości od Rezydencji. Także usługowo istnieje możliwość rezerwacji biletów lotniczych lub pojazdu w imieniu i na rachunek Klienta dokonującego przedpłaty na pokrycie kosztów przelotu lub wynajmu. Korespondencja e mail może być kierowana do Klienta przez Wynajmującego przy wykorzystaniu kwalifikowanego podpisu elektronicznego osoby upoważnionej. Rezerwacja może być dokonywana także faksem za potwierdzeniem przyjęcia.

Dostępność

<

Ostatnia aktualizacja kalendarza: 31-05-2019

>
 Dostępne
 Niewiadome
 Zarezerwowane
  Dzień przyjazdu/wyjazdu

Informacja o dostępności winna być zweryfikowana przez wiadomość sms lub e mail wysłaną przez przedstawiciela Wynajmującego na kontakt wskazany w zapytaniu o wynajem. Informacja jest wiążąca w tym dniu, w którym udzielono odpowiedzi- do 24 godzin od odpowiedzi. Niezłożenie wniosku o rezerwację w tym czasie wymaga ponowienia zapytania o dostępność, a także gdy upłynął termin wskazany w potwierdzeniu dostępności i warunków rezerwacji lub nie dokonano w tym czasie opłaty rezerwacyjnej lub kaucji jeżeli jest wymagana w umowie - przed rozpoczęciem najmu.

Region i okolica

Okoliczne atrakcje
Golf (do 15min. pieszo)
Sporty wodne
Golf (do 30min. autem)
Park wodny
Korty tenisowe
Jazda konna
Zabytki
Wynajem sprzętu wodnego
Rodzaje wypoczynku
Miejsca spacerowe
Zimowe słońce
Wiejska okolica
Życie nocne
Okolica nadmorska
Miejskie atrakcje
Trasy rowerowe

Opis regionu

Prowincja i miasto Alicante (drugie co do wielkości na środkowym i pd-wch wybrzeżu, po odległej ok. 100km Walencji) miasto handlu i turystyki. To plaże urozmaiconego (piaski a także szelf) wybrzeża Costa Blanca. Teren regionalnych, pachnących słońcem upraw. Andaluzja z Kordobą, Sewillą i Granadą -w zasięgu weekendowego wypadu. Upał w bliskości morza i słonych jezior nie jest tak dokuczliwy, a poza sezonem letnim stwarza całoroczne warunki do uprawiania sportów i rekreacji, w tym (do czerwca) jazdy na nartach na odległych- tylko o 300km autostrady stokach Sierra Nevada.

Opis okolicy

Region to przede wszystkim turystyka a więc: plaże (7),trzy 18 dołkowe pola golfowe (5 -15min. jazdy i 25 i 40min. spaceru), bliskie miejskie centrum sportów (footbol, tenis, swimming,), lokalny ale pełen nienasyconych turystów jarmark, liczne trasy spacerowe i rowerowe , prowadzące do lokalnych kulturowych i historycznych atrakcji, do portu jachtowego, pól golfowych, solanek wodnych i błotnych,fabryk i targów przemysłu skórzanego. To nie tylko rozrywka w niezasypiającej- prawie jak odległy o 90km Benidorm – Torrevieji ale też, w położonych bliżej – w odległości kilkuset metrów – lokalach i pubach z "Live Music " i "Karaoke": Kompleksy niedrogich wielonarodowych restauracji. Okolica to również uśpiona prowincja pachnąca pomarańczami i mandarynkami, solankowa aura pobliskich jezior zwłaszcza San Pedro del Pinatar i Torremata. Oczywiście to europejska (śródziemnomorska -hiszpańska i włoska , angielska, niemiecka, polska, skandynawska i francuska, ) kuchnia ale też wiele azjatyckich przybytków dobrego smaku.Niedalekie Centro Commercial La Zenia ,dobre marki w przystępnych cenach, Casyno -dopełniają smaku tego regionu.

Księga gości

"Tylko tam wschodzące słońce wita zasypiające miasta i tylko tam pomarańcze czekają " jutra". Wierzę, że będę mógł jeszcze raz Tam zawitać". Gość. "Dzieci miały zabawę w dzień - zwłaszcza przy basenie , my w nocy - zwłaszcza przy Salsie i Karaoke ,a sole uzupełnialiśmy mocząc kości ,bez ruchu unosząc się w jeziorze. Niestety skończyło się!" Gość.

Skontaktuj się z właścicielem

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Termin od
Termin do
Goście (dorośli)
Goście (dzieci)
Wiadomość
Ważne!
Tekst wiadomości wpisz w jednym z następujących języków:
polski polski
angielski angielski
rosyjski rosyjski
hiszpański hiszpański
 Wyślij mi kopię tej wiadomości
 Chcę otrzymywać newsletter
Przepisz kod


Powyższy formularz może być użyty tylko w celu zapytania o wynajem tej nieruchomości. Używanie formularza w celach marketingowych i reklamowych jest surowo zabronione. Kopie zapytań z formularza kontaktowego są archiwizowane przez serwis wakacyjnywynajem.pl

O właścicielu

Imię i nazwisko: Jacek
Telefon komórkowy: +48607687536
Język kontaktu: polski   angielski   rosyjski   hiszpański   
Właściciel dodał to ogłoszenie: 13-06-2011
Właściciel zaktualizował dostępność: 31-05-2019

Kierunki

Reklama

<

Oferty wyróżnione

>
noclegi w Chorwacji - Dalmacja - Apartament w Willi Mandolina

Apartament w Chorwacji

Dalmacja

 • 2 pokoje (1 sypialnia)
 • max. 4 osoby
 • od 189 zł za nocleg
noclegi w Czarnogórze - Czarnogórskie wybrzeże - Apartament w Domu Djenovici

Apartament w Czarnogórze

Czarnogórskie wybrzeże

 • 3 pokoje (2 sypialnie)
 • max. 6 osób
 • od 229 zł za nocleg
noclegi w Chorwacji - Dalmacja - Apartament w Willi Ruzmarina

Apartament w Chorwacji

Dalmacja

 • 3 pokoje (2 sypialnie)
 • max. 6 osób
 • od 296 zł za nocleg
noclegi w Bułgarii - Wybrzeże Morza Czarnego - Apartament BLUE SUMMER

Apartament w Bułgarii

Wybrzeże Morza Czarnego

 • 2 pokoje (1 sypialnia)
 • max. 6 osób
 • od 166 zł za nocleg
noclegi w Czarnogórze - Czarnogórskie wybrzeże - Apartament IGALO- HERCEG NOVI

Apartament w Czarnogórze

Czarnogórskie wybrzeże

 • 5 pokoi (4 sypialnie)
 • max. 16 i więcej osób
 • od 143 zł za nocleg
noclegi we Włoszech - Toskania - Casa Laura

Apartament we Włoszech

Toskania

 • 4 pokoje (3 sypialnie)
 • max. 8 osób
 • od 190 zł za nocleg
noclegi w Chorwacji - Dalmacja - Apartament w Marinie (H2/A1)

Apartament w Chorwacji

Dalmacja

 • 3 pokoje (2 sypialnie)
 • max. 4 osoby
 • od 177 zł za nocleg
noclegi we Włoszech - Liguria - Casa Felice

Apartament we Włoszech

Liguria

 • 4 pokoje (2 sypialnie)
 • max. 5 osób
 • od 285 zł za nocleg
noclegi w Bułgarii - Wybrzeże Morza Czarnego - Apartamenty w Glico Sea Side Reside, Biala

Apartament w Bułgarii

Wybrzeże Morza Czarnego

 • 4 pokoje (2 sypialnie)
 • max. 8 osób
 • od 111 zł za nocleg
noclegi w Chorwacji - Dalmacja - Apartament w Willi Opera

Apartament w Chorwacji

Dalmacja

 • 3 pokoje (2 sypialnie)
 • max. 5 osób
 • od 306 zł za nocleg
noclegi w Czarnogórze - Czarnogórskie wybrzeże - Willa Mandelina

Willa w Czarnogórze

Czarnogórskie wybrzeże

 • 6+ pokoi (6 sypialni)
 • max. 12 osób
 • od 886 zł za nocleg
noclegi w Bułgarii - Wybrzeże Morza Czarnego - Oliwia 2

Apartament w Bułgarii

Wybrzeże Morza Czarnego

 • 2 pokoje (1 sypialnia)
 • max. 4 osoby
 • od 120 zł za nocleg
noclegi we Włoszech - Toskania - "Casa Conti di Sotto"

Dom we Włoszech

Toskania

 • 6+ pokoi (7 sypialni)
 • max. 16 i więcej osób
 • od 239 zł za nocleg
noclegi w Bułgarii - Wybrzeże Morza Czarnego - Oliwia 3

Apartament w Bułgarii

Wybrzeże Morza Czarnego

 • 2 pokoje (1 sypialnia)
 • max. 5 osób
 • od 200 zł za nocleg
noclegi w Bułgarii - Wybrzeże Morza Czarnego - Apartament Tropico Rawda

Apartament w Bułgarii

Wybrzeże Morza Czarnego

 • 3 pokoje (2 sypialnie)
 • max. 8 osób
 • od 104 zł za nocleg
noclegi w Chorwacji - Dalmacja - Apartamenty Milić - apartament nr 2 + 3

Apartament w Chorwacji

Dalmacja

 • 3 pokoje (3 sypialnie)
 • max. 8 osób
 • od 443 zł za nocleg
noclegi w Bułgarii - Wybrzeże Morza Czarnego - Diamant Residence

Apartament w Bułgarii

Wybrzeże Morza Czarnego

 • Studio
 • max. 3 osoby
 • od 80 zł za nocleg
noclegi w Chorwacji - Dalmacja - Apartament w willi Divina

Apartament w Chorwacji

Dalmacja

 • 2 pokoje (2 sypialnie)
 • max. 6 osób
 • od 348 zł za nocleg
noclegi w Bułgarii - Wybrzeże Morza Czarnego - Apartament w kompleksie Esperanto

Apartament w Bułgarii

Wybrzeże Morza Czarnego

 • Studio
 • max. 4 osoby
 • od 86 zł za nocleg
noclegi w Bułgarii - Wybrzeże Morza Czarnego - Diamant Residence (2 pokoje)

Apartament w Bułgarii

Wybrzeże Morza Czarnego

 • 2 pokoje (1 sypialnia)
 • max. 4 osoby
 • od 130 zł za nocleg