| Urządzenia zewnętrzne: | Balkon/Taras, Prywatny basen, Miejsce parkingowe, Prywatny ogród, Grill |
| Urządzenia wewnętrzne: | Kuchenka, Żelazko, Telewizja Satelitarna, Lodówka, Suszarka do włosów, Zamrażarka, Pralka, DVD, Jacuzzi, Kuchenka mikrofalowa, Suszarka do ubrań, Toster, Dostęp do Internetu, Czajnik, Klimatyzacja, Pokój gier, Zmywarka, Krzesełko dla dziecka, Łóżeczko dla dziecka, TV |
| Wyposażenie: | Salony (1), Łazienki (4), Kuchnie (1) |
| Zapewniamy: | Pościel, Ręczniki |
Dodatkowe informacje na temat urządzeń wewnętrznychGłówne sypialnie 1 i 2, w głównej sypialni 1 duży taras z widokiem na wieś. W sypialni 3 łazienka z prysznicem i WC obok.
Sypialnie 4, 5 i 6 z dwoma łóżkami. Z widokiem na basen i ogród. W pobliżu tych sypialni znajduje się duża łazienka rodzinna.
4 łazienki gustownie urządzone z prysznicami dobrej jakości. W jednej łazience rodzinne jacuzzi.
Odrębne WC na parterze.
W kuchni wszystko co niezbędne do gotowania, od piekarnika, płyty stalowej po dużą amerykańską lodówkę z zamrażarką oraz sztućce, naczynia, wszystko dobrej jakości. Dużo miejsca do gotowania, przygotowywania posiłków i przechowywania produktów.
Pomieszczenie gospodarcze: pralka, suszarka do ubrań odrębnie.
Pokój dzienny: W otwartej przestrzeni, z jadalnią, salon na dwóch poziomach z TV, DVD, telewizją ADSL. W salonie znajduje się również biurko z dostępem do internetu, stolik do pracy dla dzieci oraz komfortowa sofa. Dostępne gry.
Górny korytarz zapewnia miejsce do czytania z duża ilością światła, z widokiem na ogród i piękne zachody słońca.
Sprzątanie: Pościel i ręczniki zapewnione, prosimy o przywiezienie własnych ręczników plażowych. Nieruchomość jest sprzątana przed każdym przyjazdem gości oraz w środku tygodnia (koszt 35EUR płatne u właściciela).
Dodatkowe informacje na temat urządzeń zewnętrznychNa tarasie znajduje się duża, częściowo zacieniona jadalnia z komfortowym miejscem dla 12 osób z 3 wentylatorami i światłem. Odrębny obszar dla grilla z dodatkowym miejscem dla 8 osób. Otaczający ogród jest duży i posiada wiele miejsc do siedzenia, również przy basenie. Przy basenie o powierzchni 45mkw znajduje się 6 luksusowych leżaków oraz duży parasol przeciwsłoneczny. Dzieci mają wiele miejsca do zabawy przy basenie pod czujnym okiem rodziców.
Parking maksymalnie dla 4 samochodów.